شهردار کازرون عنوان کرد؛

ساماندهی و تکمیل ورودی شهر از سمت بلوار شهید سلیمانی در برنامه کار شهرداری قرار دارد / بازگشایی بلوار ۴۵ متری ارتش یکی از مطالبات مهم مردم است

به گفته شهردار کازرون، ساماندهی و تکمیل ورودی شهر از سمت بلوار شهید سلیمانی در برنامه کاری این شهرداری قرار دارد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی شهرداری کازرون روز گذشته صحن شورا میزبان فرمانده پادگان ۰۷ بود.
در این دیدار صمیمی، شهردار کازرون گفت: همه ما سربازان این نظام هستیم و در یک جبهه قرار داریم، از این رو باید همه مسئولان شهرستان با همکاری و تعامل با هم شرایطی را به وجود بیاورند تا امنیت، آسایش و رفاه مردم تامین شود.
مهندس رضا نوذری اظهار کرد: خوشبختانه تا کنون تعامل و همکاری های خوبی بین ارتش و شهرداری وجود داشته است و همیشه ارتش به نظام و مردم وفادار بوده است که این موضوع بر کسی پوشیده نیست.
وی در ادامه بازگشایی مسیر ۴۵ متری پشت راهنمایی و ضلع شرقی پادگان را یکی از مطالبات مهم مردم عنوان کرد و گفت: از سرهنگ مرادی انتظار داریم براساس توافقات صورت گرفته در جلسات گذشته این موضوع را پیگیری کنند چرا که بازگشایی این مسیر که از مطالبات مهم مردم است باعث می شود حس اعتماد و علاقه مردم به ارتش دو چندان شود.
شهردار کازرون خاطرنشان کرد: در چند ماه گذشته ساماندهی و زیباسازی ورودی شهر را در دستور کار قرار دادیم و انتظار داریم در صورت بازگشایی این مسیر با انجام کارهای عمرانی جلوه تازه ای به این قسمت از شهر بدهیم.
رئیس شورای اسلامی شهر کازرون نیز ضمن خیر مقدم به میهمانان، پادگان ۰۷ ارتش را یکی از داشته ها و افتخارات کازرون توصیف کرد و گفت: پادگان ۰۷ ارتش کازرون هر دو ماه یک بار میزبان هموطنان عزیزمان با گویش ها و فرهنگ های مختلف است و این مدت کوتاه حضور این عزیزان در کازرون، فرصت مغتنمی است تا کازرون و جاذبه ها و تاریخ درخشان آن را به وسیله آنها به دیگر هم میهنانمان معرفی کنیم.
محسن روزبهی با بیان اینکه ارتشیان و فرماندهان پادگان ۰۷ ارتش در ادوار مختلف از شریف ترین ومردم دارترین انسان ها بوده اند اظهارکرد: برای همه ما قانون‌گذار وظایفی را مشخص کرده که باید انجام دهیم اما مسایلی وجود دارد که در قانون تعریف نشده و انجام آن نیاز به شجاعت و انسانیت دارد که فرماندهان ارتش دارای این ویژگی هستند، از جمله آن می توان حضور در کنار مردم در مواقع بحران سیل، زلزله و... را نام برد.
وی با ارائه پیشنهادی، از فرمانده پادگان ۰۷ ارتش خواست در کنار آموزش فنون نظامی، فرهنگ و تاریخ کازرون هم معرفی شود و با همکاری متولیان حوزه فرهنگی که خود شهرداری و شورای اسلامی شهر از اعضای ویژه آن هستند ضمن انعقاد تفاهم نامه با ارتش و تهیه و آماده کردن پکیج های فرهنگی با موضوع معرفی کازرون و جاذبه های آن و توزیع در بین سربازان، زمینه معرفی کازرون به آنها فراهم شود.
سرهنگ مرادی فرمانده پادگان ۰۷ ارتش نیز اتحاد و همدلی بین شورای شهر و مجموعه شهرداری را کم نظیر توصیف کرد و گفت: در این چند ماه که میهمان مردم خونگرم کازرون بودم خوشبختانه اکثر مردم از مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر راضی بودند که این خود نشانه تلاش و ارائه خدمات صادقانه این مجموعه در سطح شهر است.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

نظرات