ماجرای دیر رسیدن اورژانس ۱۱۵ کازرون از شایعه تا واقعیت

در پی اظهارات عمومی منتشر شده در خصوص دیر رسیدن آمبولانس اورژانس در حادثه انفجار در شهرک انتظام کازرون در تاریخ پانزدهم دی ماه؛ رئیس اورژانس کازرون توضیحاتی ارائه‌ داد.

به گزارش پایگاه خبری پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی اورژانس 115 کازرون؛ بهمن جمشیدی در این خصوص گفت: در اظهارات رسانه های عمومی و مصاحبه منتشر شده؛ زمان رسیدن آمبولانس ۴۵ دقیقه تا یک ساعت ذکر شده است در صورتی که اولین تماس با سامانه اورژانس ۱۱۵ کازرون در ساعت ۸:۰۷ صبح بوده که پس از اعلام ماموریت به پایگاه اورژانس کازرون، مدت زمان رسیدن آمبولانس اول به محل حادثه دقیقاً ۹ دقیقه از زمان دریافت پیام بوده است و در ساعت ۸:۳۵  آمبولانس مصدومان را به بیمارستان ولیعصر کازرون تحویل داده است.

بهمن جمشیدی اعلام کرد: با توجه به مطالب فوق که تمامی آنها مستند و مکالمات ضبط شده و در سیستم اورژانس کازرون موجود و قابل بررسی می باشند. این اظهارات کاملا کذب محض بوده و اینگونه صحبت ها قطعاً باعث نگرانی شهروندان گرامی و کاهش انگیزه در همکاران خدوم اورژانس شده که به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات درمانی به شهروندان عزیز می باشند.

رئیس اورژانس کازرون در پایان اظهار داشت: جهت پیگیری هر گونه شکایت مبنی بر دیر رسیدن اورژانس به صحنه حادثه؛ اورژانس ۱۱۵ کازرون آماده پاسخگویی تمام شکایات با ذکر مستندات قابل بررسی و پیگیری می باشد.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

نظرات