با مشارکت بنیاد مسکن و شرکت توزیع برق شیراز

به زودی برق به پروژه مسکونی نشاط شیراز می آید

نشست کارشناسی و هماهنگی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان فارس و معاون برنامه ریزی شرکت توزیع برق شیراز برای ارائه تمهدات لازم و تامین برق پایدار در شهرک نشاط شیراز برگزار شد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس ، دکتر محمد رسول پروری معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان فارس در این نشست موضوع برق دار شدن پروژه ۴۹۲ واحدی سلطان آباد موسوم به پروژه نشاط را یکی از اولویت های پیش رو برای معاونت مسکن شهری دانست و اظهار داشت : تامین برق پایدار با شبکه گذاری در این طرح از اولویت هایی است که تا پایان امسال اجرایی خواهد شد .
پروری در این نشست با تقدیر از همکاری و همراهی برق شیراز در تامین برق پایدار برای پروژه مسکونی نشاط شیراز افزود: زیر ساخت های لازم برای انتقال برق به این طرح مسکونی فراهم است و با هم افزایی و همراهی بین دستگاهی میتوان امید داشت که شهروندان ساکن در این پروژه و واحدهای در حال ساخت و واحدهای واگذار شده از شرایط بهتری برای استفاده از برق برخوردار شوند.
پروری ادامه داد : احداث و توسعه مسکن شهری علاوه بر اینکه در ساماندهی حاشیه شهرها مؤثر است می‌تواند عاملی برای خانه دار شدن طیف وسیعی از جامعه باشد که با سطوح درآمدی پایین و متوسط نتوانسته اند تا کنون صاحب مسکن شوند.
معاون مسکن شهرستان شیراز توسعه مسکن شهری در شیراز را از برنامه‌های بنیاد مسکن اعلام کرد و گفت: احداث واحدهای مسکن شهری با هدف ساخت و تحویل مسکن ارزان قیمت جهت محرومین و خانوارهای فاقد مسکن انجام شده است.
مهندس سلامی از شرکت توزیع برق شیراز و مهندس حق‌شناس مدیر امور برق ناحیه ۷ شیراز نیز توضیحات تکمیلی در باره پیگیری برق رسانی به پروژه ۴۹2 واحدی سلطان آباد شیراز دادند و موضوع در دستور کار قرار گرفت.
برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در اطراف شهرهای بزرگ از سال 85 بنیاد مسکن به ساخت مسکن شهری ورود کرده است، یکی از پروژه‌های ساخت مسکن شهری پروژه 492 واحدی نشاط است که تمام خدمات و امکانات مثل سالن ورزشی، مسجد، فضای آموزشی و اداری در آن پیش‌بینی شده است.
این پروژه 36 هکتاری برای ساخت 1500 واحد مسکن شهری پیش بینی شده که در فاز نخست 492 واحد آن در حال ساخت است.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

نظرات