کلاهبرداری ۱۵ میلیارد ریالی به بهانه کمک به نیازمندان / متهم زن دستگیر شد

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری متهمی خبر داد که با ترفند کمک به افراد نیازمند، ۱۵ میلیارد ریال از خیرین کلاهبرداری کرده بود.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از جام جم آنلاین؛ رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری خانمی خبر داد که به بهانه کمک به مستضعفین از خیرین و خصوصا سالمندان 15 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.

سرهنگ جلیل موقوفه ای در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: تعدادی از شهروندان در تماس با کلانتری 163 ولنجک و طرح شکایت مشابهی اعلام کردند که خانمی‌به آنان مراجعه کرده و با نشان دادن کارتی مدعی شده که از کارشناسان موسسه خیریه است و تقاضای مبالغی وجه برای کمک به مستضعفان کرده ولی رفتار وی به نظر مشکوک است.

سرهنگ موقوفه ای با اشاره به اینکه در بررسی‌های پلیسی هویت و مخفیگاه متهم شناسایی شد، افزود: در شاخه دیگری از تحقیقات ماموران به دست آوردند متهم پس از این که مطلع شده است توسط پلیس تحت پیگرد است از مخفیگاهش گریخته است.

رئیس پلیس پیشگیری تهران با اشاره به اینکه با رسیدگی قضائی مشخص شد که متهم 15 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده است تصریح کرد: در نهایت تیم عملیات واحد محکومین متواری پلیس پیشگیری پس از چند عملیات پلیسی مخفیگاه متهم را در شرق تهران شناسایی کرده و تردد متهم تحت کنترل در آوردند.

وی افزود: در یک عملیات پلیسی متهم در مخفیگاهش دستگیر و برای تحمل کیفر در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سرهنگ موقوفه ای خاطرنشان کرد: شهروندان هر گونه کمک نیکوکارانه و خیرانه را از طریق موسسات معتبر و مراکز دولتی انجام دهند.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

نظرات