رونمایی از کتاب "رسم اسم" در روز ملی ثبت احوال

کتاب "رسم اسم" با رویکرد نام گزینی و نام شناسی توسط مهدی سعادت پور معاون ثبت احوال کازرون با همکاری اسداله پارسامهر مدیرکل اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور تألیف و به مناسبت روز ملی ثبت احوال، رونمایی شد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی اداره کل ثبت احوال فارس در مراسم گرامی داشت روز ملی ثبت احوال با حضور علیرضا انصاری مدیرکل ثبت احوال استان فارس، معاونین و روسای ادارات ستادی ثبت احوال فارس از کتاب "رسم اسم" اثر مهدی سعادت پور معاون ثبت احوال کازرون رونمایی گردید.
در این مراسم مهدی سعادت پور به دلیل تالیف کتاب" رسم اسم"، به عنوان کارمند نمونه ثبت احوال فارس معرفی و از وی تقدیر به عمل آمد.


کتاب رسم اسم با رویکرد نام گزینی و نام شناسی به تحلیل و تفسیر نام گذاری افراد در ایران در یک قرن گذشته پرداخته شده است. از آنجا که برای ایرانیان انتخاب نام برای فرزندان از حساسیت و اهمیت خاصی برخوردار است این کتاب می تواند راهنمای مفیدی در انتخاب نام نوزادان باشد.
این کتاب توسط اسداله پارسامهر مدیرکل اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور و مهدی سعادت پور معاون ثبت احوال کازرون تألیف گردیده است.
گفتنی است به دلیل شرایط کرونایی در حال حاضر کتاب "رسم اسم" در سایت و اپلیکیشن "فیدیبو" به صورت الکترونیکی بارگذاری شده است.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

نظرات