انتصابات جدید در شهرداری کازرون

معاون فنی و شهرسازی و رئیس اداره منابع انسانی شهرداری منصوب شدند.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی شهرداری کازرون جلسه ای با حضور شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر و مسئولین شهرداری کازرون برگزار شد و طی احکامی جداگانه از سوی شهردار کازرون مهندس مجید احمدی به عنوان معاون فني و شهرسازی و حمیده زندی لک به عنوان رئیس اداره منابع انسانی منصوب شدند.
شهردار کازرون در این جلسه نیروهای شهرداری را نیروهایی توانمند خطاب کرد و گفت: خوشبختانه شهرداری دارای نیروهای توانمند و باتجربه ای است که هر کدام در حوزه های کاری خود، حرف برای گفتن دارند.
مهندس رضا نوذری با بیان اینکه شورای اسلامی و مجموعه شهرداری مثل حلقه های زنجیر به هم متصل هستند، تصریح کرد: همه ما وظیفه داریم تا با اتحاد و همدلی و تلاش مضاعف مشکلات مردم را برطرف کنیم.
وی از مسئولین شهرداری خواست تعامل با مردم، اجرای قوانین، رعایت اصول اداری و برنامه ریزی دقیق تر کارها را در دستور کار خود قرار دهند.
در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر کازرون نیز گفت: توانمندی نیروی های شهرداری، امروز برای همه ما اثبات شده است و ما باید به داشته های خودمان توجه کنیم.
محسن روزبهی از معاون فنی و شهرسازی خواست تا با هماهنگی بیشتر در حوزه های فنی، عمران و شهرسازی و انسجام این سه محور، خدمات بیشتر و بهتری به شهروندان ارائه شود.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

نظرات