توزیع سه هزار بسته تحصیلی بین دانش آموزان استان فارس  در قالب طرح «مهر تحصیلی»

نماینده ولی فقیه در فارس گفت: تلاش شود تا مشارکت سایر خیرین در حوزه موقوفات فراهم شود و کار رسیدگی به نیازمندان به شکل های مختلف و به طور مناسب صورت پذیرد. 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پرتو جنوب، لطف الله دژکام در مراسم همایش(یاوران وقف) که امروز در حرم سید علاالدین حسین(ع) شیراز برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت: خیرین و واقفین همیشه زنده هستند زیرا نامشان به نکویی برده می شود.
امام جمعه شیراز ادامه داد: اگر کمک رسانی ها افزایش پیدا کند و اتحاد و با یکدیگر بودن در جامعه توسعه پیدا کند، خداوند هم به ما رحم می کند.
آیت‌الله دژکام بر ضرورت رعایت عدالت در جامعه تأکید کرد و گفت: باید حق همدیگر را بیشتر مراعات کنیم و نباید عده‌ای رانت‌خواری یا ویژه خواری کنند و حق مردم را بخورند و هیچکس هم به آنان کاری نداشته باشد. این مسائل باعث می‌شود که سختی‌ها در جامعه زیاد شود.
ا
تهیه و توزیع حدود ۱۴۷ هزار بسته معیشتی در قالب طرح «احسان ماندگار» دراستان فارس
در ادامه مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان فارس با توجه به اینکه پویش «کمک های مومنانه» بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری شکل گرفت، گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در بین گروه های مختلف نیازمند جامعه حدود ۱۴۷ هزار بسته معیشتی در قالب طرح «احسان ماندگار» در استان فارس تهیه و توزیع شده است.
عباس موسوی خاطر نشان کرد: با توجه به ادامه شیوع کرونا،  باز هم مهربانی و احسان ادامه دارد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان فارس با اشاره به طرح احسان ماندگار گفت: در قالب این طرح در استان فارس چهار هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع می شود.
موسوی همچنین افزود: در قالب طرح «مهر تحصیلی» سه هزار بسته تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند استان فارسی توزیع می شود.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

نظرات