اجرای 150 برنامه در استان فارس به مناسبت گرامیداشت روز عقیدتی سیاسی ارتش

هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی های ارتش در استان فارس و کهگیلویه و بویراحمد گفت: 150 برنامه به مناسبت گرامیداشت روز عقیدتی سیاسی ارتش در فارس اجرا می شود.

حجت‌الاسلام عزیز رضایی امروز به مناسبت تاسیس سازمان عقیدتی و سیاسی ارتش در جمع خبرنگاران گفت: سازمان عقیدتی و سیاسی ارتش به فرمان امام خمینی(ره) در ۱۳۵۸، تاسیس شده است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پرتو جنوب وی ادامه داد: برنامه های درنظر گرفته شده به این مناسبت در فضای حقیقی و مجازی برگزار می‌شود.
هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی های ارتش در استان فارس و کهگیلویه و بویراحمد گفت: برنامه‌های مختلفی به مناسبت سالروز تاسیس سازمان عقیدتی و سیاسی ارتش برگزار خواهد شد. از جمله این برنامه‌ها  مراسم سخنرانی فرماندهان و روحانیون پیش از خطبه‌های نماز جمعه، بزرگداشت ویژه کارکنان شاغل و بازنشسته به همراه خانواده‌ها،  دیدار با نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز، دیدار با خانواده معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران، اختتامیه جشنواره «گوهر فاطمی» و عفاف و حجاب و نمایشگاه‌های اقدامات و فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی و قرآنی در این هفته در فارس اجرا می شود.
وی همچنین از برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی، قرآنی و ورزشی خبر داد و تاکید کرد: تبلیغات میدانی وسیع و گسترده در پادگان‌ها و بیرون پادگان‌ها اجرا می‌شود.
وی بیان داشت: برگزاری مراسم انس با قرآن در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) نیز در این هفته نیز پیش‌بینی شده است.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

نظرات