مدیرعامل شهرکهای صنعتی فارس در بازدید از شهرک صنعتی شهید مصلحیان کازرون:

صنعتگران در خط مقدم جنگ اقتصادی هستند

 احد فتوحی مدیرعامل شهرکهای صنعتی فارس در بازدید از ناحیه صنعتی شهید مصلحیان شهرستان کازرون، مشکلات و مسایل صنعتگران و کارخانه داران را بررسی نمود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پرتو جنوب، فتوحی ظهر امروز (سه شنبه 20 مهرماه) طی نشستی صمیمانه و گفت و گو با صنعتگران، از نزدیک  مشکلات واحدهای تولیدی و راهکارهای برون رفت از آنها را مورد بحث و بررسی قرار داد.

مدیرعامل شهرکهای صنعتی فارس با بیان اینکه عمده مشکلات صنعتگران به دلیل بروکراسی اداری می باشد، اظهار داشت: در حد توان، جهت رفع سریع و فوری مسایل و موانع موجود، اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

فتوحی از تأمین اعتبار جهت حل مشکل برق شهرک صنعتی شهید مصلحیان خبر داد و گفت: با پیگیری های دکتر عباسی نماینده مردم شهرستان های کازرون و کوهچنار، مبلغ 2 میلیارد تومان اعتبار در این زمینه از سوی سازمان برنامه و بودجه درنظر گرفته شده است، ولی احداث پست این ناحیه به اعتباری بیش از 10 میلیارد تومان نیاز دارد.

وی با اشاره به توانمندی دکتر عباسی در بحث انرژی در استان فارس بیان کرد: ایشان در بحث انرژی، هد استان محسوب می شود و دارای نفوذ می باشد و اگر اراده کند می تواند مشکلات حوزه انتخابیه خود را مرتفع نماید.

فتوحی گفت: صنعتگران در خط مقدم جنگ اقتصادی هستند و تمام فشارها روی دوش آنهاست. تمام زندگی و سرمایه خود را صرف امر تولید کرده اند و ثابت کرده اند که پای نظام ایستاده اند.

شایان ذکر است مدیرعامل شهرکهای صنعتی فارس طی بازدید از چندین واحد تولیدی در ناحیه صنعتی شهید مصلحیان کازرون، در جریان مسایل و مشکلات آنان قرار گرفت و در زمینه مرتفع نمودن مشکلات قول مساعدت داد.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

نظرات